Turlar İçin Kumanya – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Turlar İçin Kumanya

Turlar, mevsimlere göre farklılık göstermekle birlikte ülkemizin coğrafi özelliklerinin zenginliğinden dolayı her dönem düzenlenmektedir. Günübirlik geziler, doğa, kültür, tekne ve kayak olarak çeşitlilik göstermektedir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar, şehrin kalabalığından kaçmak ve stres atmak için günübirlik ya da hafta sonu tatilinde gidip dönebileceği etkinliklere katılmaktadır. Genellikle sabah kahvaltılı veya kahvaltısız kumanya paketi şeklinde ikramlar bulunmaktadır.

Turları seçerken insanların dikkat ettikleri önemli bir nokta ise her detayın planlanmış olmasıdır. Geziye katılacakların gezi süresince konforunun sağlanması, zamanlamanın doğru planlanmış olması, araç içinde geçen sürede verilecek turlar için kumanya hizmeti seçilme veya seçilmeme nedenleri arasındadır.

Mornero’nun Butik Oteller için Kahvaltı Hizmeti ile Misafirlerinizin

Memnuniyeti Artacak!

Tur şirketlerinin, sunduğu hizmetlerle kendilerini ön plana çıkarmaları gerekmektedir. Mornero’nun Turlar İçin Kumanya hizmeti seçeneği ile firmanızın hizmet kalitesini arttırarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Turlar için kumanya hizmetimizle çeşit ve fiyat alternatifleriyle kaliteli, doğal ve güvenilir tedarikçilerden temin edilmektedir. Mornero’nun hazırladığı kumanya paketlerimizi istediğiniz noktaya, belirttiğiniz tarih ve saatte eksiksiz olarak ulaştıralım. Bu sayede müşterilerinize sunduğunuz ayrıcalıklı hizmet ile onların memnuniyetlerini arttırabilirsiniz.

Hazırladığımız kumanya paketinin içindeki menülerimizde; farklı içeriklere sahip sandviç çeşitleri, isteğinize göre içecek seçenekleri, tatlı ve meyve bulunmaktadır. Turlar için kumanya paketimiz bu tip organizasyonlar için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Bu yüzden lezzetli, pratik ve sağlıklı Mornero’nun turlar için kumanya hizmeti tam size göre!

Sağlıklı Kahvaltı ile Güne Mutlu Başlayın

Her sabah taze ürünlerle hazırlanmış sağlıklı kahvaltı paketlerini sizlere ulaştırıyoruz

REFERANSLAR

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve sağlıklı kahvaltı sunuyoruz.
Katkısız ürünler kullanıyoruz.
Paketleri hazırlarken ve size getirirken hijyene önem veriyoruz.
Sizin için en lezzetli ürünleri seçiyoruz.
Her sabah tam saatinde teslimat yapıyoruz.
Kaliteli kahvaltıyı uygun fiyatla size sunuyoruz.
Kurumsal müşterilerimizin görüşlerine ve tavsiyelerine her zaman değer veriyoruz.
Kurumsal müşterilerimize özel kahvaltı çözümleri sağlıyoruz.

Çalışanlarınızı ve Müşterilerinizi Taze ve Sağlıklı Kahvaltı ile Mutlu Edin!

den

Morneroʼnun sağlıklı, taze ve lezzetli kahvaltısını daha uygun fiyatlara kurumunuz/firmanız için alabilirsiniz. Ayrıca etkinlik, davet, firma organizasyonları gibi taleplerinizde de yanınızdayız. Kurumsal abonelik seçenekleri için hemen bize ulaşın!

Mornero Prensipleri

doğal lezzetler 3

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Tam Zamanında Kapınızda