Toplu Kahvaltı – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Toplu kahvaltı, adından da anlaşılacağı üzere birden fazla insanın bir araya gelip, çeşitli etkinliklerde, fuarlarda, önemli günlerde ya da gezilerde yapmış oldukları bir kahvaltı çeşitidir.

Son yıllarda, özellikle de Türkiye’de toplu kahvaltı hizmeti ve talepleri doğru orantıda artmakta olup bunun örneklerini de birçok şirketin etkinliklerinde, brunchlarda ve insanların  düzenledikleri farklı toplu kahvaltı organizasyonlarında görebiliriz.

Toplu kahvaltı yapmanın faydaları ise, kültürel olarak çeşitliliğin üst seviyede olması, lezzetli  ve kaliteli kahvaltı sunması ve en önemlisi ise insanları bir araya getirip, günlük hayatlarında onları güne güzel başlatacak bir etkinlik haline dönüşmesidir.

Günümüzde, toplu kahvatıların keyfi ve ürünlerin çeşitliliği çok güzel olsa da insanların yakındıkları nokta işin maliyet ve zahmet kısımlarıdır. Gerçekleştirebilecek herhangi bir toplu kahvaltı hizmetinde, önceden yerin ayarlanması, çalıştıralacak personel sayısı, hizmeti ve yapılan yemek servislerinin takibi ise çok meşakkatli ve zordur. Haliyle, birçok şirket toplu kahvaltı hizmetinden olabildiğince kısmak ister ve hatta hiç gerçekleştirmezler. Fakat, yukarıda da bahsettiğimiz gibi, hem çalışanların motivasyonunu yükseltmek adına hem de günlük hayatlarında farklılık olması adına insanlarla beraber yapılan etkinliklerin akademik olarak da pozitif yönlü bir çok fayda sağladığı gözlemlenmiştir. Tabi ki kahvaltı, günün ilk ve en besleyici öğünü olarak bu durumda çok daha aktif bir rol oynuyor.

Mornero, bu zorlukların üstesinden gelebilecek ve müşterilerine “sağlıklı” ve “kaliteli” kahvaltı mottosu ile kahvaltı servisinin yanısıra  toplu kahvaltı hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca kahvaltı dağıtımı desteği ile organizasyonlarınızın ve etkinliklerinizin verimini arttırmanız, hatta ve hatta birçok yere göre çok daha avantajlı fiyatlarla, büyük maliyetler ödemekten de kaçınabileceğiniz bir kahvaltı servisidir.

Güne çok daha pozitif bir şekilde ve çalışanlarınızla iç içe güzel bir vakit geçirmek istiyorsanız  siz de Mornero’nun toplu kahvaltı hizmeti ile çalışanlarınıza ya da  müşterilerinize hem zengin içerikli, hem de doğal ürünleriyle harika bir toplu kahvaltı hizmeti sunun!

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.