Sıkça Sorulan Sorular – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Sıkça Sorulan Sorular

Mornero Kimdir?

Mornero 2017 senesinde faaliyete geçmiş kahvaltı abonelik servisidir. Müşterilerimize her sabah doğal ve lezzetli kahvaltılar ulaştırarak güne mutlu başlamalarını amaçlıyoruz. Mornero hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, biz kimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Abone Olurum?

Abone olmak için menülerimizden birini seçerek işlemlere başlayabilirsiniz. Menünüzü seçtikten sonra sitemizin yönlendirmelerini izleyerek aboneliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Toplu alım veya kurumsal alım gerçekleştirecekseniz havale/eft veya online ödeme kanallarımızı kullanabilirsiniz. Bireysel alım gerçekleştiriyorsanız menü ve gün seçimleriniz sonrasında gelen ödeme ekranından SSL ile şifrelenmiş tamamen güvenli sanal posumuzu kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeyi Yaptım Ne Olacak?

Seçimlerinizi yaptıktan sonra ödemenizi de gerçekleştirdiyseniz aboneliğinizi başlatmış olursunuz. Size aboneliğiniz hakkında detaylı bir mail atılacak ve müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirme için aranacaksınız. Menü seçiminden sonra belirttiğiniz başlangıç tarihiniz sonrasında abone olduğunuz süre boyunca her sabah kahvaltınızı size ulaştıracağız.

Kahvaltım Saat Kaçta Gelecek?

Her sabah sipariş kısmında seçtiğiniz saat aralığında kahvaltınızı size ulaştıracağız.

Menüler Doyurucu Mu/ Porsiyonlar Küçük Mü?

Menü içeriklerimiz diyetisyen kontrolünde sizlerin günlük besin ihtiyaçlarına göre ayarlanmaktadır. Ürünlerimizin besin değerlerinin dengesi ve içerisinde yüksek miktarda lif bulunduran ürünler tercih ettiğimiz için her sabah size hem doyurucu hem de sağlıklı menüler sunabiliyoruz.

Toplu Alım Nasıl Yapacağız?

Toplu alım yapmak için isterseniz Toplu Alım ve Kurumsal Anlaşma istek formunu doldurabilir, isterseniz müşteri hizmetlerimizi arayabilir isterseniz de menü seçimi sonrasında kişi sayısını arttırarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Mornero her zaman sizin isteklerinize göre hareket eder, her türlü talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliğimiz/Eventimiz Var Kahvaltı Almak İstiyoruz?

Haftasonu veya haftaiçi bi etkinliğiniz var ve kahvaltı hizmeti almak istiyorsanız tamamen sizin isteklerine göre oluşturduğumuz menülerle size hizmet sunuyoruz. Tek yapmanız gereken talep formunu doldurmak. Bunun dışında isterseniz müşteri hizmetlerimizi arayabilir, whatsapp irtibat hattından iletişime geçebilirsiniz. Etkinliğiniz için baştan sona isteklerinize göre şekillendirdiğimiz size özel catering hizmeti sunuyoruz.

Bulunduğum Konum Adres Seçimlerinizde Bulunmuyor, Ne Yapmalıyım?

Eğer bulunduğunuz konum adres seçeneklerimizde bulunmuyorsa operasyonlarımızı genişleteceğimiz bölgeleri belirmede talep formu oluşturarak bize yardımcı olabilirsiniz. Eğer toplu veya kurumsal alım yapacaksanız müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz yeterli. Kurumsal veya toplu alımlarda adres kısıtlamamız bulunmamakta.