Sağlıklı ve Pratik Sandviç – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Hepimiz ekmek arası şeyler yemeyi seviyoruz, ekmek arası yiyecekler yemek kültürümüzün önemli bir parçası. Sucuk ekmekler, atom tostlar, patsolar… Sandviç olarak yediğimiz çoğu şey bize fazla kilolar olarak geri dönüyor.  Bu blogumuzda size sandviçi basit ve zararlı bir atıştırmalık yerine sağlıklı bir öğün haline getirebilmeniz için tüyolar vereceğiz.

Hindi Fümeli Sandviç:

Hindi fümenin en sağlıklı şarküteri ürünlerinden biri olduğu bilinen bir gerçek. Düşük yağ oranıyla kalp dostu olan hindi eti aynı zamanda çok iyi bir protein ve mineral deposudur. Hindi etinde bulunan başlıca minerallerden olan çinko bağışıklık sistemini güçlendirir ve karbonhidrat sindirimi için oldukça önemlidir. Hindi eti aynı zamanda fosfor, magnezyum ve demir önemli miktarda bulunur.

Hindi fume, cheddar ve krem peyniriyle hem lezzetli hem de oldukça sağlıklı bir sandviç terciihi yapabilirsiniz.

Fesleğenli Sandviç:

Reyhan olarak da bildiğimiz güzel ve keskin kokulu fesleğen, hastalıklara karşı önemli bir koruyucudur. Sinirlilik, stress ve uykusuzluğa iyi gelen fesleğen tempolu ve yoğun bir günde güzel bir tercih. Ayrıca yemeklerin sindiriminide kolaylaştırdığı bilinen fesleğen aromatik tadıyla da sandviciniz için harika bir tercih olacaktır.

Labne, taze fesleğen, kekik, zeytinyağı, hindi füme ve kaşar peyniri kullanarak oldukça zengin ve lezzetli bir sandviç yiyebilirsiniz.

Peynirli Sandviç:

Tabii sandviçlerin olmazsa olmaz malzemesi peynir diyebiliriz. Ne de olsa bir çoğumuz peynir ekmek yiyerek büyüdük. Kalsiyum bakımından oldukça zengin olan peynirin protein ve mineral deposu olduğunu da bilmeyenimiz yok.

 Krem peyniri, labne peyniri, biber ve kaşar kullanarak oldukça pratik ve keyifli bir sandviç yapabilirsiniz.

Eğer günlük hayatınızda vaktiniz olmadığı için dışarıda hazır ve sağlıksız sandviçlere yöneliyorsanız, siz sandviç severlere Mornero’nun sandviç paketlerini tavsiye ediyoruz. Hem lezzetli hem sağlıklı olan sandviçerimize ulaşmak için tek yapmanız gereken istediğiniz sandviç pakedine abone olmak.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.