Sağlıklı ve Pratik Kahvaltı – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Güne mutlu ve sağlıklı başlamanın yolu iyi yapılmış bir kahvaltıdan geçer. Ancak malesef çoğumuzun iş temposundan dolayı kahvaltı hazırlayacak vakiti bile olmuyor ve kimimiz kahvaltı öğününü atlarken kimimiz de sağlıksız atıştırmalıklarla geçiştiriyor. Oysa kahvaltı etmemenin günlük hayatımıza çok fazla olumsuz etkisi oldıuğunu söyleyebiliriz. Öncelikle güne kahvaltısız başlamanın ciddi bir enerji ve motivasyon düşüklüğü yarattığını söyleyebiliriz. Sağlam bir kahvaltı kan şekerimizin düşmesini engelleyerek, güne daha yerinde bir enerjiyle başlamamızı sağlar. Ayrıca  kan şekeri düşmesinden dolayı yaşayabileceğiniz uyku hali, asabiyet, ve dikkat dağınıklığı gibi olumsuz durumların önüne geçer.

Bunları ben de biliyorum ama sabahları iştahım olmuyor mu diyorsunuz?

O zaman sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamanın iştah kontrolü konusunda çok önemli olduğunu da söylemekte fayda var. Güne kahvaltısız başlayan birinde iştah öğleden sonra artmaya başlar ve geriye kalan öğünlerde doymama hissi, tatlı ihtiyacı ve abur cubur yeme isteği artar. Bu alışkanlıkla beraber de kilo almak kaçınılmaz bir hale gelir.

Peki hem sağlıklı hem de pratik bir kahvaltıda neler olmalı ?

Karbonhidrat: Güne enerjik bir başlangıç için kahvaltınızda mutlaka karbonhidrat olmalıdır. Bunu da tam tahıllı ekmek, yarım simit ya da sağlıklı reçellerle almak iyi seçenekler olacaktır.

Zeytin: Zeytin diyip geçmemek de fayda var. Kahvaltıda yenen zeytinin, kolestrol kontrolü, stres oranını azaltmak ve doyma hissi sağlayarak iştah konrolü gibi önemli faydaları vardır.

Yeşillikler: Kahvaltıda yenen yeşillikler metobalizmayı arttırarak kilo kontrolünde önemli bir rol oynar. Bunun yanında bulundurduğu mineraller ve vitaminlerle genel sağlık için çok faydalıdırlar.

Kuruyemişler:  Sağlıklı yapğlar haricinde protein karbonhidrat ve mineraller açısından oldukça zengin olan kuruyemişler özellikle kilo kontrolü için tercih edilmelidir.  Omega 3, fosfor ve kalsiyum bakımından çok zengin olan kuruyemişler zihnin yorgunluğunu giderir, beynin çalışmasını güçlendirir ve bağışıklığı güçlendirirler.

Süt ürünleri: Kahvaltınızdan peynir gibi bir süt ürününü eksik etmemelisiniz. Peynir vücdunuza gerekli olan proteini sağlar ve bunun dışında yüksek kalsiyum içeriğiyle sinir sistemine fayda sağlarve hafızanı güçlendirir.

Istanbul’un yoğun temposunda hergün kahvaltıya özel vakit ayırmak  zor olabilir. Mornero ile istediğiniz saatte, düzeninizi bozmadan ihtiyacınız olan besinler düşünülerek sağlıklı bir kahvaltı yapabilirsiniz.  Siz de lezzetli ve sağlıklı bir kahvaltı alışkanlığı istiyorsanız, tek yapmanız gereken Mornero’ya abone olmak.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.