Okul İçin Kahvaltı – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Okul İçin Kahvaltı

Kahvaltı birçok okulda, günün bir parçası olarak kabul edilmiştir. Okul için kahvaltı hizmeti, tüm öğrencilere dersten önce okul kafeteryasında sağlıksız pastane ürünleri veya tost yemek yerine sunulması gereken bir hizmettir.

En son akşam yemeği yiyorsunuz ve almış olduğunuz enerjiyi bedeniniz uyku sırasında kullanıyor. Sabah kalktığınızda sağlıklı bir kahvaltı yapmadığınızda ya da kahvaltı öğününü geçiştirdiğinizde kan şekeriniz düşüyor. Bir öğrenci için düşündüğünüzde, bütün gün süren öğrenme sürecinde ciddi oranda enerjiye ihtiyaçları oluyor. Düşünecek, yazacak, çizecek, güç, kuvvet harcayacaklar kısacası koca bir gün yetecek enerjiye ihtiyaçları olacak.

Dengeli ve sağlıklı kahvaltı yapan öğrencilerin gün içinde daha verimli, daha dikkatli ve daha kontrollü olduğu araştırmalar ile ortaya koyuluyor. Kahvaltı öğününü atlayan ya da sağlıksız atıştırmalıklar ile geçiştiren öğrencilerde ise ani açlık atakları, dikkat eksikliği, sinir ve motivasyon düşüklüğü yaşandığı görülmektedir. Açlık daha düşük matematik puanlarına, duygusal ve akademik problemlere yol açabilir. Dahası, araştırmalar sürekli veya sıklıkla aç olan çocukların bir notu tekrar etmesinin daha muhtemel olduğunu göstermektedir.

Mornero’nun Okul için Kahvaltı Hizmeti ile Öğrencilerinizin

Memnuniyeti Artacak!

Öğrencilerinin, enerji ihtiyaçlarının hem nicelik hem de nitelik olarak en iyi şekilde karşılaması gerekmektedir. Mısır gevreği ve simit-poğaça gibi hamur işleri elbette bu enerjiyi sağlamayacaktır. Peki nasıl sağlayacaksınız bu enerjiyi? Mornero’nun okul için kahvaltı  tabağı ile tabii ki!

Mornero’nun okul için kahvaltı tabağı, yeterli  dengeli beslenme ve sağlıklı beslenme açısından öğrenciler için çok faydalıdır. Mornero’nun her sabah okulunuza getireceği, okul için kahvaltı paketinde yalnızca doğal ürünler kullanılmaktadır. Tek çeşit beslenmek, yani yalnızca protein veya karbonhidrat ile beslenmek yanlış olduğundan Mornero okul için kahvaltı tabağında, kalsiyum bakımından zengin olan süt ürünlerine, lif oranı yüksek meyve ve sebzelere, hindi füme, dana füme gibi protein kaynağı içeren zengin kahvaltı seçeneklerine yer vermektedir.

Uzmanlar, okulda kahvaltı yapmanın öğrencilerin akademik performansını artıracağını savunuyorlar. Kahvaltı etrafında toplanmanın, bir topluluk duygusu oluşturarak öğrencilerin katılımını artıracağını ve beslenme ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarını müfredata entegre etme fırsatı sunacağını savunuyor.

Mornero, okul için kahvaltı paketine ulaşmak için tek yapmanız gereken talep formunu doldurmak ve sonrasını Mornero’ya bırakmak!

 

REFERANSLAR

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Güne Mutlu Başlayın

Her sabah taze ürünlerle hazırlanmış sağlıklı kahvaltı paketlerini size ulaştırıyoruz

SAĞLIKLI BLOG

Toplu Kahvaltı

Toplu kahvaltı, adından da anlaşılacağı üzere birden fazla insanın bir araya gelip, çeşitli etkinliklerde, fuarlarda, önemli günlerde ya da gezilerde yapmış oldukları bir kahvaltı çeşitidir. Son yıllarda, özellikle de Türkiye’de toplu kahvaltı hizmeti ve talepleri doğru orantıda artmakta olup bunun örneklerini de birçok şirketin etkinliklerinde, brunchlarda ve insanların  düzenledikleri farklı toplu kahvaltı organizasyonlarında görebiliriz. Toplu... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Sandviç

Hepimiz ekmek arası şeyler yemeyi seviyoruz, ekmek arası yiyecekler yemek kültürümüzün önemli bir parçası. Sucuk ekmekler, atom tostlar, patsolar… Sandviç olarak yediğimiz çoğu şey bize fazla kilolar olarak geri dönüyor.  Bu blogumuzda size sandviçi basit ve zararlı bir atıştırmalık yerine sağlıklı bir öğün haline getirebilmeniz için tüyolar vereceğiz. Hindi Fümeli Sandviç: Hindi fümenin en sağlıklı... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Kahvaltı

Güne mutlu ve sağlıklı başlamanın yolu iyi yapılmış bir kahvaltıdan geçer. Ancak malesef çoğumuzun iş temposundan dolayı kahvaltı hazırlayacak vakiti bile olmuyor ve kimimiz kahvaltı öğününü atlarken kimimiz de sağlıksız atıştırmalıklarla geçiştiriyor. Oysa kahvaltı etmemenin günlük hayatımıza çok fazla olumsuz etkisi oldıuğunu söyleyebiliriz. Öncelikle güne kahvaltısız başlamanın ciddi bir enerji ve motivasyon düşüklüğü yarattığını söyleyebiliriz.... continue reading