Ofiste Sağlıksız Beslenmeye Son! – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Kahvaltının günün en önemli öğünü olarak adlandırılmasının iyi bir nedeni var. Sabah yediklerimiz gün boyu yemek yeme alışkanlıklarımızı şekillendirir. Kim sabahları besleyici, enerji artışı sağlayan bir başlangıç yapmak varken, ağırlık yapan ve uyuşuk bir başlangıç ​​yapmak ister?

Sabah kalkıp hızlıca hazırlanıp alelacele evden çıkarak işe yetişmeye çalışıyoruz. Her gün bunu yaparken sağlıklı bir kahvaltı rutini oluşturmak söylenildiği kadar kolay değil. Belki bir süre sağlıklı beslenme denenebilir ancak bir zaman sonra köşedeki simitçi rutininizin bir parçası haline gelecektir.

Peki sağlıklı bir kahvaltı için ne yapmalıyız? En sağlıklı kahvaltıyı evde yapma olasılığınız daha  yüksektir. Kurumsal şirket hayatının getirdiği bazı kurallar nedeniyle işe gitmeden önce evde yemek için zaman bulmak da başka bir sorundur.  Bu nedenle ofiste kahvaltı seçeneğini düşünebilirsiniz.

Google gibi kurumsal şirketlerin, çalışanlarına ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sağladığı biliniyor. Bazı eleştirmenler bunu bir pazarlama eylemi veya İK hilesi olarak görse de, ekibinize kahvaltı hizmeti sağlamanın yapılması gereken önemli ve etkili bir hareket olduğu göz ardı edilemez.

Kurumsal şirketler neden çalışanlarına kahvaltı sunmalı?

Yemek konusunda hepimiz farklı beğenilere sahibiz, ancak kahvaltıda herkesin uyduğu kurallar vardır.

Ofise kurumsal kahvaltı siparişi vermek için bariz sebeplerden bazılarıyla başlayalım. Çalışanlarınız için heyecan verici bir kahvaltı sunarak, onlara işe daha erken gelmeleri, sabah rutinlerini azaltmaları ve yataktan kalkmaları için iyi bir sebep vermiş olacaksınız.

Muhtemelen sabahları kahvaltı yapmayan birkaç çalışanınız olacaktır ve bu insanlar genellikle işlerine konsantre olmakta zorlanırlar ve kolayca dikkatleri dağılır. Kurum olarak çalışanlarınıza kahvaltı sunduğunuzda, öğle yemeği öncesi çok daha yüksek ve gün boyunca sürdürülebilir bir verimlilik görme olasılığınız artacaktır.

Kurumsal şirketlerde kahvaltı sandığınızdan daha kolay!

İş gününüze başlamak için kahvaltıyı ofise getirmenin zamanı geldi. Mornero olarak kurumsal şirketlere sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz. Çalışanlarınız daha mutlu olacak, verimlilikleri ve çalışan memnuniyeti artacaktır. Haydi sizde Mornero ailesine katılın!

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.