Ofiste Sağlıksız Beslenmeye Son! – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Kahvaltının günün en önemli öğünü olarak adlandırılmasının iyi bir nedeni var. Sabah yediklerimiz gün boyu yemek yeme alışkanlıklarımızı şekillendirir. Kim sabahları besleyici, enerji artışı sağlayan bir başlangıç yapmak varken, ağırlık yapan ve uyuşuk bir başlangıç ​​yapmak ister?

Sabah kalkıp hızlıca hazırlanıp alelacele evden çıkarak işe yetişmeye çalışıyoruz. Her gün bunu yaparken sağlıklı bir kahvaltı rutini oluşturmak söylenildiği kadar kolay değil. Belki bir süre sağlıklı beslenme denenebilir ancak bir zaman sonra köşedeki simitçi rutininizin bir parçası haline gelecektir.

Peki sağlıklı bir kahvaltı için ne yapmalıyız? En sağlıklı kahvaltıyı evde yapma olasılığınız daha  yüksektir. Kurumsal şirket hayatının getirdiği bazı kurallar nedeniyle işe gitmeden önce evde yemek için zaman bulmak da başka bir sorundur.  Bu nedenle ofiste kahvaltı seçeneğini düşünebilirsiniz.

Google gibi kurumsal şirketlerin, çalışanlarına ücretsiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sağladığı biliniyor. Bazı eleştirmenler bunu bir pazarlama eylemi veya İK hilesi olarak görse de, ekibinize kahvaltı hizmeti sağlamanın yapılması gereken önemli ve etkili bir hareket olduğu göz ardı edilemez.

Kurumsal şirketler neden çalışanlarına kahvaltı sunmalı?

Yemek konusunda hepimiz farklı beğenilere sahibiz, ancak kahvaltıda herkesin uyduğu kurallar vardır.

Ofise kurumsal kahvaltı siparişi vermek için bariz sebeplerden bazılarıyla başlayalım. Çalışanlarınız için heyecan verici bir kahvaltı sunarak, onlara işe daha erken gelmeleri, sabah rutinlerini azaltmaları ve yataktan kalkmaları için iyi bir sebep vermiş olacaksınız.

Muhtemelen sabahları kahvaltı yapmayan birkaç çalışanınız olacaktır ve bu insanlar genellikle işlerine konsantre olmakta zorlanırlar ve kolayca dikkatleri dağılır. Kurum olarak çalışanlarınıza kahvaltı sunduğunuzda, öğle yemeği öncesi çok daha yüksek ve gün boyunca sürdürülebilir bir verimlilik görme olasılığınız artacaktır.

Kurumsal şirketlerde kahvaltı sandığınızdan daha kolay!

İş gününüze başlamak için kahvaltıyı ofise getirmenin zamanı geldi. Mornero olarak kurumsal şirketlere sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz. Çalışanlarınız daha mutlu olacak, verimlilikleri ve çalışan memnuniyeti artacaktır. Haydi sizde Mornero ailesine katılın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve sağlıklı kahvaltı sunuyoruz.
Katkısız ürünler kullanıyoruz.
Paketleri hazırlarken ve size getirirken hijyene önem veriyoruz.
Sizin için en lezzetli ürünleri seçiyoruz.
Her sabah tam saatinde teslimat yapıyoruz.
Kaliteli kahvaltıyı uygun fiyatla size sunuyoruz.
Kurumsal müşterilerimizin görüşlerine ve tavsiyelerine her zaman değer veriyoruz.
Kurumsal müşterilerimize özel kahvaltı çözümleri sağlıyoruz.

Çalışanlarınızı ve Müşterilerinizi Taze ve Sağlıklı Kahvaltı ile Mutlu Edin!

den

Morneroʼnun sağlıklı, taze ve lezzetli kahvaltısını daha uygun fiyatlara kurumunuz/firmanız için alabilirsiniz. Ayrıca etkinlik, davet, firma organizasyonları gibi taleplerinizde de yanınızdayız. Kurumsal abonelik seçenekleri için hemen bize ulaşın!

Mornero Prensipleri

doğal lezzetler 3

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Tam Zamanında Kapınızda