Marketler ve Perakende Kanalı için Sağlıklı Kahvaltı – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Marketler ve Perakende Kanalı için Sağlıklı Kahvaltı

Hayatın getirdiği bazı şartlar nedeniyle evde kahvaltı hazırlamak ve kahvaltı yapmak için rahat bir şekilde zaman bulmak günümüzün başlıca sorunlarından biridir. Birçok kişi kahvaltı yapamadan evden çıkmakta, sağlıklı ve zengin içerikli bir kahvaltıya pratik ve kolay bir şekilde erişememektedir.

Sağlıklı Kahvaltıya erişebilmek sandığınızdan daha kolay!

Sağlıklı ve zengin içerikli bir kahvaltı yapmak için birçok sağlıklı kahvaltılık ürünlere ve çeşitlerine ulaşmak amacıyla yapılan alışverişler çoğu insana oldukça zahmetli gelmekte hatta çoğu insan bu alışveriş için zaman kaybetmek istememektedir. Ayrıca istediğiniz ürünlerden oluşan sağlıklı kahvaltı ürünlerini sürekli, düzenli halde temin edebilmek uğraştırıcıdır ve zamanın öneminin çok fazla olduğu günümüz için pratik bir çözüm değildir. Çoğu insan kahvaltı için alışverişine çıktığında pratik, sağlıklı ve zengin içerikli hazır bir kahvaltıya ulaşamamakta, Mornero kahvaltı için alışverişlerinizde aldığınız tüm sağlıklı kahvaltılıklardan oluşan kahvaltı paketlerini ve sandviçlerini artık perakende kanallarının kahvaltılık bölümlerinde sizlerle buluşturuyor.

Kahvaltıya istediğiniz zamanda, yolunuzun üstündeki istediğiniz marketten kolayca ulaşabilmenin zamanı geldi. Günümüzde birçok insanın kahvaltı öğününe dikkat etmemesi ve sağlıklı bir kahvaltıya ulaşamaması sorunlarını çözüme kavuşturmanın zamanı geldi.

Mornero olarak marketlerinize ve perakende kanallarınıza sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz. Sabah acele ile evden çıkıp koşturarak işe, geziye, etkinliğe gitmek üzere yola çıkan birçok insan sağlıklı ve zengin içeriği ile erişimi kolay Mornero hizmetine ulaşacak ve artık kahvaltı için herhangi bir endişeleri kalmayacak. Üstelik marketlerinizde kahvaltı hizmeti verebilmek amacıyla sağlıklı kahvaltı hizmeti veren Mornero’ya ulaşmak için tek yapmanız gereken talep formunu doldurmak ve sonrasını Mornero’ya bırakmak.

Mornero’nun Market ve Perakande Kanalı için Sağlıklı Kahvaltı Hizmeti ile Müşterilerinizin

Memnuniyeti Artacak!

Güne erken başlayan bireylerin istedikleri saatte, birçok konumda, yollarınız üstündeki satış noktalarından kahvaltıya ulaşabilmelerini, sağlıklı kahvaltı yapabilmesini sağlayan Mornero, “Marketler ve Perakende Kanalı için Kahvaltı” hizmetini uygulamaya alarak kahvaltı telaşını ve sağlıklı kahvaltıya erişim için birçok sorunu ortadan kaldırıyor.

Marketler ve Perakende Kanalı için kahvaltı hizmeti ile sizlerin mutfak ihtiyaçları maliyetlerini ve perakende satış kanallarınızın kahvaltı bölümündeki personel ihtiyaçlarını ortadan kaldırmayı amaçlayan Mornero, sizlere dilediğiniz saatte dilediğiniz kadar kahvaltısandviç paketlerini ulaştırarak sağlıklı ve taze kahvaltıyı, sandviçi herkese ulaştırmak istiyor.

REFERANSLAR

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Güne Mutlu Başlayın

Her sabah taze ürünlerle hazırlanmış sağlıklı kahvaltı paketlerini size ulaştırıyoruz

SAĞLIKLI BLOG

Toplu Kahvaltı

Toplu kahvaltı, adından da anlaşılacağı üzere birden fazla insanın bir araya gelip, çeşitli etkinliklerde, fuarlarda, önemli günlerde ya da gezilerde yapmış oldukları bir kahvaltı çeşitidir. Son yıllarda, özellikle de Türkiye’de toplu kahvaltı hizmeti ve talepleri doğru orantıda artmakta olup bunun örneklerini de birçok şirketin etkinliklerinde, brunchlarda ve insanların  düzenledikleri farklı toplu kahvaltı organizasyonlarında görebiliriz. Toplu... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Sandviç

Hepimiz ekmek arası şeyler yemeyi seviyoruz, ekmek arası yiyecekler yemek kültürümüzün önemli bir parçası. Sucuk ekmekler, atom tostlar, patsolar… Sandviç olarak yediğimiz çoğu şey bize fazla kilolar olarak geri dönüyor.  Bu blogumuzda size sandviçi basit ve zararlı bir atıştırmalık yerine sağlıklı bir öğün haline getirebilmeniz için tüyolar vereceğiz. Hindi Fümeli Sandviç: Hindi fümenin en sağlıklı... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Kahvaltı

Güne mutlu ve sağlıklı başlamanın yolu iyi yapılmış bir kahvaltıdan geçer. Ancak malesef çoğumuzun iş temposundan dolayı kahvaltı hazırlayacak vakiti bile olmuyor ve kimimiz kahvaltı öğününü atlarken kimimiz de sağlıksız atıştırmalıklarla geçiştiriyor. Oysa kahvaltı etmemenin günlük hayatımıza çok fazla olumsuz etkisi oldıuğunu söyleyebiliriz. Öncelikle güne kahvaltısız başlamanın ciddi bir enerji ve motivasyon düşüklüğü yarattığını söyleyebiliriz.... continue reading