Kahvaltısız Asla!Peki Neden? – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Kahvaltısız Asla! Peki Neden?

Çoğumuzun da duyduğu ve katıldığı bir görüştür kahvaltısız asla! En önemli öğün diye bahsedilir hep, en sevilen öğün, mutlaka es geçilmemesi gereken öğün. Peki neden en sevilen öğün ? Neden mutlaka tüketilmesi gereken öğün?

Sağlıklı beslenmenin altın anahtarıdır sabah kahvaltısı. Gece boyunca insan metabolizmasının hızı yavaşlar. Sabah uyanıldığında yapılan kahvaltı ile de metabolizma yeniden hızlanmaya başlar. Vücudun ihtiyacı olan besin ögelerini (proteinler, yağlar, karbonhidratlar, mineraller, vitaminler ve su) bir an evvel karşılamak gerekir. Bu yüzden en önemli öğündür kahvaltı.

Kahvaltı için söylenmiş; ”İnsan kendine bakmaya aynadan değil, kahvaltıdan başlar” sözü ne de güzel vurgulamıştır kahvaltının önemini.

Kahvaltının, en önemli öğün olduğunu belirtmiştik  aynı zamanda kahvaltı, en çok ihmal edilen öğündür.

Kahvaltı; gün boyunca daha dinç ve aktif kalabilmek, çalışma performansını arttırmak, derslerdeki başarıyı arttırmak, işte veya derste uzun süreli konsantrasyon sağlamak, yorgunluk ve uyku halinden ve dikkat eksikliğinden kurtulmak, formda kalmak, sağlıklı olmak için ve daha sayabileceğimiz pek çok nedenden dolayı asla atlanmaması gereken bir öğündür.

Kahvaltı atlandığında, gün içinde açlık ve enerji seviyelerinde düşüşler hissedilir. Böylece sağlıklı düşünmek ve duyguları kontrol etmek zorlaşır. Kahvaltıyı atlamak özellikle çocuklarda konsantrasyon, özgüven ve sosyal etkileşim eksikliğine, hiperaktiviteye ve sinirlilik gibi durumlara neden olur.

İşte bu yüzden; yeni bir güne başlarken: ‘Kahvaltısız asla!’ denmelidir.

Kahvaltı eşi dostu bir araya getirir, bütünler… Bir kalıp peynir, sıcacık çayın dumanı, yumurtanın kokusu alır bizi çocukluğumuza götürür. Güzel anılar, hatıralar hepsi bizimle beraber sofraya oturur. Hele kalabalık bir kahvaltı masası ise değmesinler keyfimize. Kim ne derse desin, kahvaltı ilgidir. Bazen kendinize olan, bazen karşınızdakine…

Kahvaltı enerjidir, kahvaltı sevgidir, kahvaltı gülümsemektir, kahvaltı şarkı söylemektir. Kahvaltı mutluluktur!..

 ‘Zamanım yok’ demeyin.

Kahvaltıyı hazırlamak için hergün zaman bulamayacağınızı düşünüyorsanız; size bir püf noktası:

Zamanı gözünüzde büyütmeyin. Evde kahvaltıya gerçekten zaman ayıramıyorsanız; Mornero kahvaltı aboneliği sistemine üye olun ve her sabah kahvaltınız hazır olsun!

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.