Kahvaltınız Hala Mısır Gevrekleri Mi? – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Kahvaltınız Hala Mısır Gevrekleri Mi?

Her sabah soğuk sütlü kahvaltılık gevrekleri yiyorsanız, tartışmasız günün en iyi yemeğini kaçırıyorsunuz demektir. Gözleriniz hala kapalıyken ve beyniniz daha çalışmaya başlamamışken işleri tersine çevirmek için kahvaltı gibisi yoktur. Kahvaltınız, günün geri kalanı için sizi hazırlar.

Kahvaltılık gevreğiniz ballı, tahıllı, kakaolu, karışık meyveli… nasıl olursa olsun, doğal bir kahvaltının yerini asla tutamaz. Hazırlanışı basit ve hızlı olan bu yiyeceğin doğal bir kahvaltı karşısındaki en büyük eksiği sağlık! Kahvaltılık gevrekte bulunmayan vitaminler ve mineraller; zeytinli, peynirli, domatesli bir kahvaltıda yani doğal bir kahvaltıda bulunuyor.

Türkiye pazarına 1998 yılında giren, her yaş grubuna hitap eden kahvaltılık gevrekler, ülkemizde kahvaltı yerine alternatif olmaktan çok kahvaltıyı destekleyici durumdadır. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde yılda 14.500 ton kahvaltılık gevrek satılmakta ve Türkiye’deki hanelerin %43’ünde bulunmaktadır.

Peki, sürekli olarak yediğimiz kahvaltılık gevreklerin doğal bir kahvaltıya göre hangi konularda ve ne gibi eksiklikleri vardır?

Sağlık

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi kahvaltılık gevreklerin en büyük eksikliği sağlık! Sürekli bir şekilde kahvaltılık gevrek yemek, sizi ihtiyacınız olan vitaminlerden mahrum bırakır. Daha çabuk ve sık hasta olmanıza, daha hızlı yorulmanıza neden olur. Kahvaltı eden kişilerin fiziksel dayanıklılığı artar, kalp ve böbrekleri daha düzenli çalışır.

Enerji

Gün içerisinde ihtiyacınız olan enerjiyi doğal bir kahvaltıdan alırsınız. Kahvaltılık gevrek günün başında uyanmanız için gerekli enerjiyi sağlasa da günün ilerleyen saatlerinde bu enerjinin kaybolduğunu fark edeceksiniz. Bununla beraber doğal bir kahvaltı günün ilerleyen saatlerine kadar tok tutarken kahvaltılık gevrek, bir ara öğün niyeti görecek, erkenden acıkmanıza neden olacaktır.

Motivasyon

Güzel bir kahvaltı sizi mutlu eder! Kahvaltı sayesinde beyninizin salgıladığı hormonlar bakış açınızı değiştirir, doğal olarak daha mutlu, huzurlu bir gün geçirirsiniz. Dopamin hormonu sayesinde kötü olaylara karşı daha dayanıklı olursunuz. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kahvaltı eden kişiler, okuduklarını daha hızlı anlıyor, daha hızlı öğreniyor ve daha iyi odaklanıyor.

Maliyet

Her ne kadar ilk baktığımızda gözümüze daha ucuz görünse de sürekli olarak kahvaltılık gevrek almak, doğal bir kahvaltıya göre daha maliyetlidir. Yeteri kadar doyurmadığı için sürekli bitirilen paketler ve sütler bir süre sonra cep yakmaya başlar. Doğal bir kahvaltı için aldığınız malzemeler, hem uzun sürede tüketilebilir hem de diğer öğünlerde kullanılabilir.

Tat

Her ne kadar birçoğunun tadı güzel olsa da tadı kötü olan kahvaltılık gevrek bulmak da mümkün. Bununla beraber kahvaltılık gevreğinizin tadı güzel olsa da doğal bir kahvaltının verdiği birbirinden farklı lezzetleri barındırmamaktadır. Sürekli olarak aynı kahvaltılık gevreği yemek, aynı tadı almak sabahlarınızı monoton hale getirecektir.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.