Kahvaltıda Ne Yapmamalıyız? – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Sağlıklı bir kahvaltı önemlidir. Sağlıklı olmayan kahvaltı seçeneklerini günlük rutinden ziyade arada bir yapacağınız kaçamak olarak görmelisiniz. İşte bu uzak durmamız gerek sağlıksız seçeneklerden bazıları:

 

Düşük lifli veya lifsiz tahıllar

Karbonhidrat ve şeker oranı yüksek ve lif oranı düşük tahıllar kan şekerinizin uçmasına, sonra çabuk düşmesine neden olabilir, bu da sabahın ortasındaki gelen açlık ve huysuzluğa yol açabilir. Kahvaltınızı daha sağlıklı hale getirmek ve bunu uykunuza ayırdığınız zamandan fedakarlık etmeden yapmak istiyorsanız Mornero’nun sizin için hazırladığı her gün adresinize gelen kahvaltı paketlerini tercih edebilirsiniz.

 

Gözleme, krep veya tost

Gözleme, krep ve kızarmış ekmek paketlerinin çoğu sizin odaklanmanıza yardımcı olmayan basit karbonhidratlar içerir. Ayrıca, tam tahıl veya lif içerenleri nadir görülür. Emin olmak için beslenme etiketini mutlaka okumalısınız. Keten tohumu veya tam tahıl ile yapılan sağlıklı alternatifler arayın.

 

Kahvaltı barı

Beslenme uzmanı Rania Batayneh, “Birçok bar şeker yüklü, protein ve lif içeren çok az bar var” diyor

 

Mağazadan alınan smoothieler

Pek çok mağazadan alınan smoothie çok az gerçek meyve ve sebze içermektedir. Birçoğunda çok fazla şeker ve hatta yüksek fruktozlu mısır şurubu bulunur.

 Bunları her sabah içmek en iyi kahvaltı seçeneği olmayabilir.

 

Bir bardak meyve suyu

Kahvaltı yapmayan birçok kişinin bir bardak meyve suyu kaptığını ve buna yemek dediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Tamamı karbonhidrat ve şeker dolu olan bu içeceği diğer besinlerle dengelemediğiniz için genellikle sabahın ortasında açlık hisse bastıracaktır. Bu sağlıksız kahvaltı hatalarını yapmadığınızdan emin olun.

Kahve

Bir sabah yemeği için aç olmayan insanlar arasında bir başka popüler seçenek kahve. Ancak bazı kahve eklentileri karbonhidrat veya şeker bombaları olabilir, diyor Dulan. “Pek çok insan, fazladan şurup, şeker ve çok ihtiyaç duyulan protein veya lif eklemeden kalori ekleyebilecek diğer bileşenleri içeren kahvelerini sever.” Kafein takviyesi, size anında enerji veren bir sarsıntı verebilir, ancak bu, tüm sabahları beslenmez.

 

Tatlı Çörek (Donut)

Şeker, rafine edilmiş karbonhidrat ve derin yağda kızartılmış çörek, kahvaltı yapabileceğiniz zamandan kaçınmak için başka bir kahvaltı seçeneğidir. Bunlar hafta sonları ara sıra yapacağınız kaçamaklar olabilir, ancak hafta içi kahvaltınızın temeli olmamalıdır. Kan şekerinizi dengelemek için çörekleri protein ya da yağ ile eşleştirin. Çöreklerin yanında bir avuç fındık, bir bardak süt veya haşlanmış yumurta yiyerek bu dengeyi sağlayabilirsiniz.

Tereyağlı Tost

Ekmek kızartma makinesinde bir parça ekmek kızartmak ve üzerine biraz tereyağı sürmek hızlı ve kolay bir kahvaltı seçeneği olabilir. Ancak, muhtemelen 45 dakika içinde tekrar acıkacaksınız. Basit bir tost parçası protein içermez. Kızarmış ekmek, ekmeğinin %100 tam tahıllı olduğundan emin olun.

Çörek, kek

Kekler çok erdemli görünebilir, özellikle adında ‘kepek’ yazıyorsa veya koyu renk görünüyorsa ama birçoğu tam tahıl veya lif içermeyen sadece kılık değiştirmiş kek vardır. Ayrıca büyük fırın keki genellikle fark ettiğinizden daha fazla kaloriye sahiptir (600- 800 kalori kadar).

Tereyağlı veya krem ​​peynirli simit

Birçok sağlık uzmanı, bir simidin dört veya daha fazla dilim beyaz ekmeğe eş değer olduğunu söylüyor. “Peki proteini nerede?” diye soracak olursanız, öğünlerinizde tam buğday versiyonunu seçerek, yarısını yiyerek, protein ve sağlıklı yağ ile doldurulmuş kahvaltınızın tadını çıkarın.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.