Kahvaltı Hakkında Hiç Bilinmeyenler – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Bu yazımızda sizlerle kahvaltı hakkında hiç bilmediğiniz ve okurken şaşıracağınız ilginç bilgiler ve istatistikler sunacağız, bildiğiniz üzere kahvaltı birçok insanın hayatında aktif olarak önemli bir rol oynuyor ve uzmanlara göre günün en önemli öğünlerinin de başında geliyor.

Gelin hep beraber bu güzel öğün hakkında hiç okumadığınız bilgilere göz atalım:

  • Ortalama bir kişi hafta içi saat 7.31’de hafta sonu ise 8.28’de kahvaltıya oturuyor.
  • Haftada en çok yediğimiz kahvaltı gıdaları başlıca “kepekli tahıl”(%37),buna takiben tost (%32) geliyor.
  • Dünyada insanların %13’ü kahvaltı etmeyi sevmiyor ve ihmal ediyorlar .%30 oranındaki insanlarda kahvaltı etmeyi çok sevse de belli sebeplerden dolayı kahvaltılarını ihmal edebiliyorlar.
  • Dünyanın ilk mısır gevreği 1863 yılında kuruldu ve sırf o mısır gevreklerinin çiğnenebilmesi için bir gece ıslatılmada bekletildi.
  • Kayıtlı en büyük kahvaltı organizasyonuna katılan kişi sayısı tam tamına: 27.584 ve bu olay 29 Mayıs 2005’de Almanya’da gerçekleşti.
  • Yatakta kahvaltısını yiyen insanlar için dünya rekoru 289’dur ve 2012 yılının Mart ayında Sydney, Avustralya’da kurulmuştur. Her biri dört kişiden oluşan kraliçe yataklar bulunmaktadır.
  • En büyük kahvaltı püresi kaşığı 865 kg’dır ve Rusya’nın Tula kentinde 10 Eylül 2011’de başarılmıştır.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.