Kahvaltı Aboneliği – Mornero Kahvaltı Aboneliği

KAHVALTI ABONELİK SİSTEMİ NEDİR?

Kahvaltının faydalarından, neler yenmesi neler tüketilmemesi gerektiğinden daha önceki yazılarımızda bahsettik. Bu yazımızda günün en önemli olan kahvaltıyı size ulaştırdığımız sistem “kahvaltı aboneliğinden” bahsedeceğiz.

Kahvaltı Abonelik Sistemi Nedir?

Kahvaltı abonelik sistemi de diğer aboneliklerde olduğu gibi sizin ürünümüzü düzenli olarak alacağınızı onayladığınız sistemdir. Yani menü seçimi sonrasında abonelik süresi seçerek o kadar günlük kahvaltınızı satın almış olursunuz. Bize abone olduktan sonra her sabah belirttiğiniz saatte kahvaltınızı kapınıza getiririz.

Neden Abonelik?

İlk bakışta neden kahvaltı aboneliği satın alayım, her gün sipariş veririm diye düşünüyor olabilirsiniz. Kahvaltı aboneliğinin anlık kahvaltı siparişine göre onlarca faydası var, bunlardan bazıları;

  • Sabah koşuşturmasında (trafik, geç kalma,kalabalıklık gibi) tüm yoğunluğa ek olarak kahvaltı sipariş etme derdinden kurtulursunuz.
  • Kahvaltı genellikle iş yerine veya okula gidildiğinde yapılan bir öğün olduğu için gittiğiniz zaman vereceğiniz sipariş minimum 45 dk sürede gelecek ve bu sizin işlerinizi aksatacak.
  • Her gün aynı kalitede ürün bulmak, yediklerinizin hem lezzetli hem de doğal olması günümüz şartlarında pek mümkün değil.
  • Kahvaltı aboneliğiyle kahvaltınızı toplu aldığınız için zaten her gün yapacağınız kahvaltıyı daha avantajlı şekilde almış olursunuz.
  • Kahvaltı aboneliği sizin dengeli ve düzenli beslenmenize yardımcı olur ve yiyeceğiniz kahvaltının içeriğini düşünmek zorunda kalmadan her gün lezzetli ve sağlıklı kahvaltıyı kapınıza getirir.

Kahvaltı Aboneliği ve Düzenli Beslenme

Dengeli ve düzenli beslenmek bütün bilim insanlarının her zaman söylediği bi gerçektir. Kahvaltının da dengeli ve düzenli beslenmeye olan katkısından önceki yazılarımızda bahsettik. Kahvaltı abonelik sistemimizle kahvaltının önemi birleştiğinde ortaya güne zinde başlayan kişiler ortaya çıkıyor. Her sabah doğal ve lezzetli ürünlerden oluşan kahvaltılarınızı her gün aynı saatte kapınıza getiriyoruz ve bu sayede her sabah düzenli bir şekilde kahvaltı yapmış oluyorsunuz. Kahvaltı içeriği olarak tamamen sağlıklı ve hijyenik ürünler kullandığımız için dengeli bir öğün geçiriyorsunuz. Hepimiz sağlığımıza önem veririz, kahvaltı öğünü de sağlığımız için önemsememiz gereken bir öğündür. Gün atlamadan yapılan dengeli bir kahvaltı size zindelik ve güçlü çalışma motivasyonu sağlayacaktır.