Kahvaltı Aboneliği – Mornero Kahvaltı Aboneliği

KAHVALTI ABONELİK SİSTEMİ NEDİR?

Kahvaltının faydalarından, neler yenmesi neler tüketilmemesi gerektiğinden daha önceki yazılarımızda bahsettik. Bu yazımızda günün en önemli olan kahvaltıyı size ulaştırdığımız sistem “kahvaltı aboneliğinden” bahsedeceğiz.

Kahvaltı Abonelik Sistemi Nedir?

Kahvaltı abonelik sistemi de diğer aboneliklerde olduğu gibi sizin ürünümüzü düzenli olarak alacağınızı onayladığınız sistemdir. Yani menü seçimi sonrasında abonelik süresi seçerek o kadar günlük kahvaltınızı satın almış olursunuz. Bize abone olduktan sonra her sabah belirttiğiniz saatte kahvaltınızı kapınıza getiririz.

Neden Abonelik?

İlk bakışta neden kahvaltı aboneliği satın alayım, her gün sipariş veririm diye düşünüyor olabilirsiniz. Kahvaltı aboneliğinin anlık kahvaltı siparişine göre onlarca faydası var, bunlardan bazıları;

  • Sabah koşuşturmasında (trafik, geç kalma,kalabalıklık gibi) tüm yoğunluğa ek olarak kahvaltı sipariş etme derdinden kurtulursunuz.
  • Kahvaltı genellikle iş yerine veya okula gidildiğinde yapılan bir öğün olduğu için gittiğiniz zaman vereceğiniz sipariş minimum 45 dk sürede gelecek ve bu sizin işlerinizi aksatacak.
  • Her gün aynı kalitede ürün bulmak, yediklerinizin hem lezzetli hem de doğal olması günümüz şartlarında pek mümkün değil.
  • Kahvaltı aboneliğiyle kahvaltınızı toplu aldığınız için zaten her gün yapacağınız kahvaltıyı daha avantajlı şekilde almış olursunuz.
  • Kahvaltı aboneliği sizin dengeli ve düzenli beslenmenize yardımcı olur ve yiyeceğiniz kahvaltının içeriğini düşünmek zorunda kalmadan her gün lezzetli ve sağlıklı kahvaltıyı kapınıza getirir.

Kahvaltı Aboneliği ve Düzenli Beslenme

Dengeli ve düzenli beslenmek bütün bilim insanlarının her zaman söylediği bi gerçektir. Kahvaltının da dengeli ve düzenli beslenmeye olan katkısından önceki yazılarımızda bahsettik. Kahvaltı abonelik sistemimizle kahvaltının önemi birleştiğinde ortaya güne zinde başlayan kişiler ortaya çıkıyor. Her sabah doğal ve lezzetli ürünlerden oluşan kahvaltılarınızı her gün aynı saatte kapınıza getiriyoruz ve bu sayede her sabah düzenli bir şekilde kahvaltı yapmış oluyorsunuz. Kahvaltı içeriği olarak tamamen sağlıklı ve hijyenik ürünler kullandığımız için dengeli bir öğün geçiriyorsunuz. Hepimiz sağlığımıza önem veririz, kahvaltı öğünü de sağlığımız için önemsememiz gereken bir öğündür. Gün atlamadan yapılan dengeli bir kahvaltı size zindelik ve güçlü çalışma motivasyonu sağlayacaktır.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.