Horeca Kanalı için Kahvaltı – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Horeca Kanalı için Kahvaltı

Restoranlarda kahvaltı hizmeti son zamanlarda popüler hale gelmiştir ve bu hizmetin kalitesi ve içeriği de bununla beraber oldukça önemli bir etkendir. Restoranlarda iyi bir hizmet verebilmek, içeriğin zengin olması, servisin hızlı olması, sağlıklı ve kaliteli gıdalarla sunulan kahvaltı hizmeti restoranları öne çıkarmaktadır. Tam bu noktada Mornero’nun Horeca Kanalı için Kahvaltı hizmeti ile sizleri buluşturuyoruz. Mornero’nun zengin ve besleyici içeriği, hızlı ve pratik sunumu ile misafirlerinizi kahvaltı masası kurulumu ve sunumu ile bekletmeden hızlıca hazır bir şekilde, sağlıklı ve lezzetli içeriği ile mükemmel bir kahvaltı deneyimi yaşatabilirsiniz.

Otelinizde müşteri bağlılığını sağlamak, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyor ve bununla beraber mutfak maliyetleri ve personel ihtiyaçlarını ortadan kaldırmak istiyorsanız, Mornero hizmeti sunumu yapılması en kolay, en lezzetli ve en ekonomik seçenektir. Horeca Kanalı için Kahvaltı hizmeti  ile misafirleriniz şehri keşfetmek için güne enerjik başlayacak bu sayede hem misafirlerinizin memnuniyeti artacak hem de otel işletmecileri olarak zamanınızı ve enerjinizi mutfak gereksinimleri, personel ihtiyacı gibi etkenlere harcamamış olacaksınız.

Mornero’nun Horeca Kanalı için Kahvaltı Hizmeti ile Müşterilerinizn

Memnuniyeti Artacak!

Günümüzde kahvaltı alışkanlıklarının değişmesiyle sürekli kapalı ortamda bulunmaktan sıkılan insanlar özellikle hafta sonları kahvaltı yapmak için soluğu kafelerde alıyorlar. Bu durumda insanların bazı beklentileri oluşuyor. Bu beklentileri karşılamak ise işletmelerin kendilerini kanıtlaması ve müşterilerine kaliteli bir hizmet vermesi açısından çok önemlidir. Bu beklentilerin başında kahvaltı hizmeti gelmektedir. Mornero, Horeca Kanalı için Kahvaltı hizmeti  ile, işletmelere günün en önemli öğünü olarak nitelendirilen kahvaltı hizmetini sağlayarak hem işletmelerin kahvaltı giderlerini minimalize ediyor. Hem de istenilen zamanda gönderimini yaptığı kahvaltı tabakları, vakumlu sistemiyle gün boyunca taptaze kalıyor.

10 farklı peynir çeşidi, kuru meyveler, farklı çeşitte zeytinler, doğal bal ve reçeller, taze sebze ve yeşillikler, tahıllı ekmekler ile dolu, zengin bir  kahvaltı tabağından oluşan bir sunum misafirlerilerinize sunacağınız bir kahvaltı için oldukça idealdir. Bu yüzden lezzetli, pratik ve sağlıklı bir kahvaltı işletmelerinizin kahvaltı hizmetinde daha uygun olacaktır.

Siz de Horeca Kanalı için Kahvaltı hizmeti ile kahvaltı desteğinizi Mornero’ dan alabilir ve işletmelerinizin giderlerini minimize ederek verimini arttırabilirsiniz. İçerik zenginliği, besleyiciliği ve doğal ürünleri açısından hem sizin hem de misafirlerinizin son derece memnun kalacağı kahvaltı menülerimizle, Mornero’ da Horeca Kanalı için Kahvaltı hizmeti seçeneği ile sizlerle birlikte.

REFERANSLAR

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Güne Mutlu Başlayın

Her sabah taze ürünlerle hazırlanmış sağlıklı kahvaltı paketlerini size ulaştırıyoruz

SAĞLIKLI BLOG

Toplu Kahvaltı

Toplu kahvaltı, adından da anlaşılacağı üzere birden fazla insanın bir araya gelip, çeşitli etkinliklerde, fuarlarda, önemli günlerde ya da gezilerde yapmış oldukları bir kahvaltı çeşitidir. Son yıllarda, özellikle de Türkiye’de toplu kahvaltı hizmeti ve talepleri doğru orantıda artmakta olup bunun örneklerini de birçok şirketin etkinliklerinde, brunchlarda ve insanların  düzenledikleri farklı toplu kahvaltı organizasyonlarında görebiliriz. Toplu... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Sandviç

Hepimiz ekmek arası şeyler yemeyi seviyoruz, ekmek arası yiyecekler yemek kültürümüzün önemli bir parçası. Sucuk ekmekler, atom tostlar, patsolar… Sandviç olarak yediğimiz çoğu şey bize fazla kilolar olarak geri dönüyor.  Bu blogumuzda size sandviçi basit ve zararlı bir atıştırmalık yerine sağlıklı bir öğün haline getirebilmeniz için tüyolar vereceğiz. Hindi Fümeli Sandviç: Hindi fümenin en sağlıklı... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Kahvaltı

Güne mutlu ve sağlıklı başlamanın yolu iyi yapılmış bir kahvaltıdan geçer. Ancak malesef çoğumuzun iş temposundan dolayı kahvaltı hazırlayacak vakiti bile olmuyor ve kimimiz kahvaltı öğününü atlarken kimimiz de sağlıksız atıştırmalıklarla geçiştiriyor. Oysa kahvaltı etmemenin günlük hayatımıza çok fazla olumsuz etkisi oldıuğunu söyleyebiliriz. Öncelikle güne kahvaltısız başlamanın ciddi bir enerji ve motivasyon düşüklüğü yarattığını söyleyebiliriz.... continue reading