Hakkımızda - Mornero Kahvaltı Aboneliği

 

MORNERO GIDA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Mornero Gıda ve Ticaret Anonim şirketi 2017 senesinin son çeyreğinde faaliyete geçmiştir. Şirketimiz insanların temel bazı sorunlarından yola çıkarak bunlara çözümler üretmek için kurulmuştur. Bu temel sorunlardan birisi de kahvaltı edememe/sağlıksız kahvaltı etmektir.

Mornero olarak biz kahvaltı abonelik hizmeti veriyoruz. Sizlere her sabah belirlediğiniz saatte kahvaltılarınızı ulaştırıyoruz. Kahvaltılarımızı tamamen doğal ve sağlıklı ürünlerle hazırlıyoruz.

Şu an Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Fatih, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Bakırköy ilçelerinde ve Maslak bölgesinde (sipariş bölümünde hizmet verdiğimiz tüm mahalleleri görebilirsiniz, dilerseniz toplu alımlarda bu mahallelerin dışından da hizmet alabilirsiniz) hizmet veriyoruz. Güne zinde başlamanız için her sabah doğal ve lezzetli kahvaltılarınızı kapınıza kadar getiriyoruz. İster kahvaltı içeriğinizi bize bırakın biz hazırlayalım, ister kendi kahvaltınızı kendiniz oluşturun. İster kısa süreli deneme paketi satın alın, isterseniz aylık abone olun. Mornero’da siz nasıl isterseniz öyle olur.

Ayrıca Mornero;

  • Yalnızca doğal ürünler kullanır,
  • Her sabah zamanında ulaştırır,
  • Tabakları hazırlarken ve size getirirken hijyene önem verir,
  • Sipariş sonrasında ve öncesinde görüş ve önerilerinize değer verir,
  • Her zaman kendini geliştirir,
  • Siparişinizin yanında size sürprizler yapar,
  • Güne zinde başlamanızı ve işinize konsantre olmanızı sağlar,

MARKA TEMSİLCİLİĞİ
Mornero marka temsilcisi olmak için bizimle mail/telefon yoluyla iletişime geçin. Kazandırdığınız her abonelik için bizden ödüller kazanın. İş yerinizde veya okulunuzda arkadaşlarınızı Mornero’ya abone yapın ve her ay çeşitli ödüllerden birinin sahibi olun.

KURUMSAL ve TOPLU ALIMLAR
Eğer şirketinizden veya okulunuzdan toplu kahvaltı alınımı talep ederseniz (minimum 5 kişi), kişi sayısına göre sizlere özel fiyat teklifleri sunabiliriz. Ayrıca toplu alımlarda menü içeriklerinde de isteklerinize göre değişim yapabiliriz. Toplu alımlar için whatsapp irtibat hattımızdan, info@mornero.com adresinden veya toplu alım talep formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
Şimdi abone olun, her sabah mutluluk kapınıza gelsin.