Güne Sağlıklı Kahvaltı ile Daha Enerjik Başlayın! – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Güne Sağlıklı Kahvaltı ile Daha Enerjik Başlayın!

Son yemeğinizi bir önceki akşam saatlerinde yediniz. Bedeniniz akşamın geri kalanında ve uykunuz süresince o yemekteki enerjiyi kullandı. Sabah uyandığınızda geçmiş gününüzün en uzun açlık dönemini yaşamış olarak kalktınız. Bu nedenle kan şekeriniz düştü. Enerjiniz en alt düzeye indi, deponuzdaki yakıt yani şeker, neredeyse bitti. Ciddi miktarlarda enerjiye ihtiyaç duyacağınız kocaman bir gün sizi bekliyor. Düşünecek, yazacak, çizecek, güç, kuvvet harcayacak işiniz olacak. Kısacası koca bir gün enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Bu enerjiyi hem nicelik hem nitelik olarak en iyi düzeylerde karşılamanız şart. Mısır gevrekleri ve simit-poğaça gibi hamur işleri elbette bu enerjiyi size sağlamayacaktır.  Peki nasıl sağlayacağız bu enerjiyi? Mornero sağlıklı kahvaltı tabağı ile tabii ki!

Yeterli ve dengeli beslenme, sağlıklı beslenme tabağından geçer. Mornero’nun her sabah istediğiniz saatte size ulaştırdığı sağlıklı kahvaltı tabağında yalnızca doğal ürünler kullanılır. Tek taraflı beslenmek, yani yalnızca protein veya karbonhidrat ile beslenmek yanlış olduğundan Mornero tabağında, kalsiyum bakımından zengin olan süt ve süt ürünlerine, lif oranı yüksek olan meyve ve sebzelere, yağlı kuruyemişlere yer verilir. Böylece ihtiyacınız olan omega-3 yağ asitlerini, kanser riskini azaltan antioksidan besinleri, yağları, karbonhidratları, proteinleri, vitamin ve mineralleri yeterli miktarda almış olacaksınız. Ve işte ihtiyaç duyduğunuz enerji tüm gün sizinle! Hem lezzetli hem sağlıklı. Unutmayın Cemal Süreyya’nın dediği gibi : ‘ Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.’

Sağlıklı bir yaşam tarzı küçük değişikliklerle büyük farklar yaratır. Kahvaltınızı Mornero Sağlıklı Kahvaltı Tabağı ile başlatarak hayatınızda o küçük değişikliği yapmaya ne dersiniz?

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.