Fuarlarda Güne Enerjik Başlayın, Veriminizi Düşürmeyin – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Günümüzde, zaman kısıtı sebebiyle kahvaltı yapamamak ve güne önceki gün tükettiğimiz besinlerin enerjisi ile başlamak neredeyse herkesin başlıca sorunu haline gelmiştir. Günü verimli geçirebilmek, güne enerjik başlamak adına kahvaltı günün en önemli öğünüdür.

Fuarlar çeşitli firmaların ve katılımcıların aynı konu başlıklarında çeşitli amaçlarla bir araya geldikleri ortamlardır. Bu ortamda firma çalışanları ve yetkilileri genellikle sabahın erken saatlerinde gerekli düzenlemelere ve çalışmalara başlamaktadırlar. Ayrıca katılımcılar da günü verimli geçirebilmek için etkinliklerin açılış saatlerinde katılım sağlamaktadırlar. Fakat iki tarafın da unuttuğu ve aslında verimliliği arttırmak  adına en önemli faktörlerden biri olan kahvaltı güne iyi bir başlangıç için çok önemlidir.

Fuar ortamlarında kahvaltı seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Çoğumuzun bildiği üzere çalışanlar ve katılımcılar kahvaltılarını alışagelmiş, sıradan bir yöntem olan hamur işi gıdalar yani simit, poğaça, börek, açma gibi ürünlerle geçiştirmektedirler. Geçiştirmektedirler diyoruz çünkü bu saydığımız ürünlerin hiçbiri kahvaltı öğününün tam olarak karşılığı değildir. Kahvaltıyı bu şekilde geçiştirirken aslında kahvaltı yaptığını zanneden ve enerji kazanmak için bu tarz ürünleri tüketen kişiler aslında vücutlarına ihanet edip sağlıksız ve kalitesiz ürünlerden elde ettikleri besin değeri ve enerji ile kendilerine göre bir kahvaltı tanımı oluşturmuşlardır. Tükettikleri hamur işi ürünlerle kısa süreli olarak enerji kazandıklarının farkında bile değiller. Açıklamak gerekirse hamur işi olarak tükettikleri ürünlerden elde ettikleri besin değerleri oldukça düşük ve kazandıkları enerji miktarı da karbonhidrat temelli enerji olduğu için oldukça kısa sürede tüketilmektedir.

Gerçek bir kahvaltı tanımı yapmak gerekirse içinde her besin çeşidinden bulunan, dengeli ve sağlıklı olarak protein, karbonhidrat ve yeterli miktarda yağ ihtiyacının karşılandığı bir öğündür. Biraz daha anlaşılır olması açısından kahvaltı için sağlıklı ve dengeli olarak bahsedebileceğimiz ürünler, peynir, zeytin, süt, yumurta, bal, reçel, kuru meyveler, sebze ve yeşillikler ve tam tahıllı besin değeri yüksek ekmeklerdir.

Fuar ortamlarına gelen katılımcılar ve çalışanlar malesef gerçek bir kahvaltı yapamamaktadırlar ve verimleri düşmektedir. Kahvaltı adı altında tükettikleri yüksek yağ ve karbonhidrat oranlı hamur işi ürünleri yedikten kısa bir süre sonra tekrar midelerinin guruldadığı fark ediyorlar ve farklı bir şeyler atıştırmak için hem katılım ve çalışma sürelerini düşürüyorlar hem de diğer öğünlerin yerine geçen bu düzensiz atıştırmalıkları tüketiyorlar. Böylece yanlış kahvaltı tanımı sebebiyle sadece kahvaltıları değil, diğer tüm öğünlerinin dengesi bozulmaktadır.

Bu duruma çözüm olarak Mornero günlük sağlıklı kahvaltılık ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Mornero’nun zengin kahvaltı içeriği ile gün içerisinde veriminizi arttıracak ve güne sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Mornero, günlük paketlenmiş kahvaltı tabağı hizmeti 10 çeşit peynir, farklı çeşitte zeytinler, doğal bal ve reçeller, taze sebze ve yeşillikler, çeşitli kuru meyveler, tahıllı ekmekler ve sandviçler ve alışagelmişlikten uzak her sabah değişen kahvaltı içeriği ile güne sağlıklı ve verimli bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Böylece Mornero fuar için kahvaltı tanımını değiştiriyor ve bambaşka bir yere taşıyor.

Görünen o ki Mornero fuarlar için kahvaltı hizmeti ile kahvaltı sektörüne çok hızlı bir giriş yapmaktadır. Böylece çalışanlar ve katılımcılar güne mükemmel bir şekilde enerjik başlangıç yapacaklar, bundan sonra bu gibi ortamlar hem firma sahipleri hem de katılımcılar için çok daha verimli ve enerjisi oldukça yüksek bir ortama dönüşecektir.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.