Eventlerde Sağlıklı Kahvaltıya Hazır Olun! – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Sizde eventler yapan şirketlerden biri misiniz? Peki ya yapmış olduğunuz kaliteli eventlerinizi kaliteli bir kahvaltı servisiyle taçlandırmak istemez misiniz? Konuklarınızın yüzünü güldürmek için size destek olmaya hazırız. Çünkü kahvaltı aboneliği olan işimizi sizler için daha da genişlettik ve eventlere kahvaltı desteği seçeneğiyle sizlere artık eventler için satış kanalımızın olduğunun müjdesini vermek istedik.

Sağlıklı, taze ve doğal kahvaltı hizmetlerimizden sizde eventlerinizde iş ortaklığıyla faydalanabilir ve eventlerinize katılan misafirlerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Kahvaltının tüm detaylarıyla öneminden daha önce birçok yazımızda bahsetmiştik. Öğünler içinde en önemlisi sabah kahvaltısıdır. Güne istekli başlamada ve elverişli bir biçimde sürdürmede yapılan sabah kahvaltısının miktarı ve içeriği büyük önem taşır.

Dengeli ve sağlıklı kahvaltı yapan bireylerin gün içinde daha verimli, daha dikkatli ve daha kontrollü olduğu araştırmalar ile ortaya koyuluyor. Kahvaltı öğününü atlayan ya da sağlıksız atıştırmalıklar ile geçiştiren kişilerde ise dikkat eksikliği, sinir ve motivasyon düşüklüğü yaşandığı görülüyor. Bu araştırmalardan yola çıkarak; Sabah aç karnına çalışmak istemeyeceğiniz gibi herhangi bir etkinlikte aktif ve verimli şekilde de yol alamayabilirsiniz. Siz de düzenlediğiniz sabah eventlerinizde kahvaltı desteğinizi Mornero’ dan alabilir ve tüm bu olumsuzlukların önüne kolayca geçebilirsiniz. İçerik zenginliği, besleyiciliği ve doğal ürünleri açısından hem sizin hem de misafirlerinizin son derece memnun kalacağı kahvaltı menülerimizle, Mornero’ da eventler için kahvaltı seçeneği ile sizlerle birlikte.

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve sağlıklı kahvaltı sunuyoruz.
Katkısız ürünler kullanıyoruz.
Paketleri hazırlarken ve size getirirken hijyene önem veriyoruz.
Sizin için en lezzetli ürünleri seçiyoruz.
Her sabah tam saatinde teslimat yapıyoruz.
Kaliteli kahvaltıyı uygun fiyatla size sunuyoruz.
Kurumsal müşterilerimizin görüşlerine ve tavsiyelerine her zaman değer veriyoruz.
Kurumsal müşterilerimize özel kahvaltı çözümleri sağlıyoruz.

Çalışanlarınızı ve Müşterilerinizi Taze ve Sağlıklı Kahvaltı ile Mutlu Edin!

den

Morneroʼnun sağlıklı, taze ve lezzetli kahvaltısını daha uygun fiyatlara kurumunuz/firmanız için alabilirsiniz. Ayrıca etkinlik, davet, firma organizasyonları gibi taleplerinizde de yanınızdayız. Kurumsal abonelik seçenekleri için hemen bize ulaşın!

Mornero Prensipleri

doğal lezzetler 3

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Tam Zamanında Kapınızda