Çalıştığın için Sağlıklı Kahvaltı Yapamıyor Musun? – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Çalışanlar için günlük öğünler arasında sağlık açısından en önemli öğün ALTIN ÖĞÜN olarak nitelendirebileceğimiz kahvaltıdır. Çünkü kahvaltı günün ilk öğünüdür ve vücudun gün boyu ihtiyacı olan besinleri almasına olanak sağlar.

Vücudumuz biz uyurken de çalışmaya devam eder. Bu süreçte biz uyurken enerji kaynaklarımız bazal metabolizmamız tarafından harcanır. Çalışanlar için sağlıklı kahvaltı yapabilmenin önemi burada daha iyi anlaşılır. Çünkü Sabah uyandığımızda kahvaltı yapılmazsa beynimiz için yeterli enerji oluşamaz. Bunun sonucunda baş ağrısı, dikkat ve algılama azlığı ve yorgunluk gibi belirtiler gözükür. İş hayatının yoğun temposuna güne bu şekilde başlayarak ayak uydurmak insanlar için çok zorlayıcı olur ve verimli olmaları beklenemez.

İş hayatının en önemli eksilerinden biri şüphesiz ki sabah erken kalkmak zorunda olmaktır. Evden çıkmak için kısıtlı bir süreye sahip olan çalışanlar sağlıklı bir kahvaltı hazırlamaya vakit bulamadıkları gibi bu süreci ya atlıyorlar ya da pastaneden alınan poğaça, börek gibi sağlıksız hamur işleriyle geçiştiriyorlar. Karbonhidrat ağırlıklı bu beslenme biçimi kan şekerinin dengesini bozarak gün içinde hem iş hem sosyal hayatlarını olumsuz yönde etkiliyor.

Çalışanlar için sağlıklı kahvaltı yapmak imkansıza yakın gibi gözükse de sağlıklı bir kahvaltı için kan şekerinin dengesini bozmayacak protein ağırlıklı bir kahvaltı planı yapılmalıdır. Proteinin yanında kuru meyve, taze meyve, sağlıklı çerezler gibi ekstra gıdalar sizi tokluğa ulaştırarak kan şekerinizin daha uzun süre stabil kalmasını sağlar.

Neyse ki çalışanlar için sağlıklı kahvaltı yapmak artık zor değil hem de kahvaltı hazırlamak için erken kalkmanıza bile gerek yok. Çünkü sizin sağlıklı bir kahvaltı için ihtiyacınız olan her şeyi bilen ve bu bilgiyi hizmete dökerek size ulaştıran MORNERO var. Mornero’nun sağlıklı kahvaltı paketi; kan şekerinizi kontrol altında tutmak ve şeker ihtiyacınızı sağlıklı bir şekilde karşılamak için kuru meyveler, su ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz domates ve salatalık gibi besinler, algı ve dikkatinizi artırabilmeniz için fındık ceviz gibi kuruyemişler, protein ihityacınızı karşılamak ve uzun süreli tok kalabilmenizi sağlamak için 10 farklı çeşit peynir, bal ve zeytin gibi zengin bir menü içermektedir.

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak.

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve sağlıklı kahvaltı sunuyoruz.
Katkısız ürünler kullanıyoruz.
Paketleri hazırlarken ve size getirirken hijyene önem veriyoruz.
Sizin için en lezzetli ürünleri seçiyoruz.
Her sabah tam saatinde teslimat yapıyoruz.
Kaliteli kahvaltıyı uygun fiyatla size sunuyoruz.
Kurumsal müşterilerimizin görüşlerine ve tavsiyelerine her zaman değer veriyoruz.
Kurumsal müşterilerimize özel kahvaltı çözümleri sağlıyoruz.

Çalışanlarınızı ve Müşterilerinizi Taze ve Sağlıklı Kahvaltı ile Mutlu Edin!

den

Morneroʼnun sağlıklı, taze ve lezzetli kahvaltısını daha uygun fiyatlara kurumunuz/firmanız için alabilirsiniz. Ayrıca etkinlik, davet, firma organizasyonları gibi taleplerinizde de yanınızdayız. Kurumsal abonelik seçenekleri için hemen bize ulaşın!

Mornero Prensipleri

doğal lezzetler 3

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Tam Zamanında Kapınızda