Butik Oteller İçin Kahvaltı – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Butik Oteller İçin Kahvaltı

Butik oteller, mimari yönleri, dekorasyonları, hizmetleri vb. özelliklerle müşterilerin ilgi odağı olan özel işletmelerdir. Günümüzde sayılarında fazlasıyla artış görülen bu işletmeler için misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak ve onlara kaliteli bir hizmet vermek çok önemlidir. Bu kaliteli hizmeti sağlayabilmek için misafire sağlanması gereken hizmetlerin en önemlilerinden biri kahvaltı hizmetidir.

Mornero sağladığı günlük taze kahvaltı hizmeti ile hem işletmelerin kahvaltı için harcadığı maliyeti en aza indiriyor hem de butik otellerin kahvaltı hizmeti için ayırdığı personel sayısı ve zamanı minimalize ederek işletmelerin iş yükünü azaltıyor ve tasarruf etmelerini sağlıyor.

Mornero’nun Butik Oteller İçin Kahvaltı Hizmeti ile

Konuklarınızın Memnuniyeti Artacak!

Mornero Butik Oteller İçin Kahvaltı Hizmeti:

Mornero, sunduğu zengin içerik menüsü ile işletmelere istediği kahvaltı menüsünü oluşturma hizmeti sağlıyor. İşletmeler, bu sayede konaklayan misafirlere özel sağlıklı kahvaltı menüsü oluşturarak misafirlerinin güne sağlıklı bir kahvaltı ile başlamalarına olanak sağlıyor.

Butik otellerin kalitelerinden ödün vermemesi için sağladığı kahvaltı ve kahvaltılık ürünleri taze olmak zorundadır. Morneroher daim taze ve mevsimine uygun ürünler kullanarak oluşturduğu kahvaltı paketleriyle işletmelere kaliteli bir kahvaltı hizmeti sunma imkanı vermektedir.

Butik oteller, misafirlerine belirli bir zaman aralığında hizmet sunmaktadırlar. Bunun sebebi hem iş yükünün fazla olması hem de ürünlerin tazeliğinin korunamamasıdır. Mornero’nun istediğiniz saatte işletmenize gönderilen kahvaltı hizmeti, hem müşterilerinize istediğiniz zaman kahvaltı servisi yapabilmenizi sağlar hem de bu hizmetin taze kalmasına olanak verir.

Güne sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyen misafirleriniz için taze ve günlük kahvaltı tedariği sağlayan Mornero, “Butik Oteller İçin Kahvaltı Hizmeti” seçeneği ile benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Hemen bu hizmetten yararlanmak için https://www.mornero.com/kurumsal-talep-formu/ linkine tıklayıp, inceleyebilirsiniz.

REFERANSLAR

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Güne Mutlu Başlayın

Her sabah taze ürünlerle hazırlanmış sağlıklı kahvaltı paketlerini size ulaştırıyoruz

SAĞLIKLI BLOG

Toplu Kahvaltı

Toplu kahvaltı, adından da anlaşılacağı üzere birden fazla insanın bir araya gelip, çeşitli etkinliklerde, fuarlarda, önemli günlerde ya da gezilerde yapmış oldukları bir kahvaltı çeşitidir. Son yıllarda, özellikle de Türkiye’de toplu kahvaltı hizmeti ve talepleri doğru orantıda artmakta olup bunun örneklerini de birçok şirketin etkinliklerinde, brunchlarda ve insanların  düzenledikleri farklı toplu kahvaltı organizasyonlarında görebiliriz. Toplu... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Sandviç

Hepimiz ekmek arası şeyler yemeyi seviyoruz, ekmek arası yiyecekler yemek kültürümüzün önemli bir parçası. Sucuk ekmekler, atom tostlar, patsolar… Sandviç olarak yediğimiz çoğu şey bize fazla kilolar olarak geri dönüyor.  Bu blogumuzda size sandviçi basit ve zararlı bir atıştırmalık yerine sağlıklı bir öğün haline getirebilmeniz için tüyolar vereceğiz. Hindi Fümeli Sandviç: Hindi fümenin en sağlıklı... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Kahvaltı

Güne mutlu ve sağlıklı başlamanın yolu iyi yapılmış bir kahvaltıdan geçer. Ancak malesef çoğumuzun iş temposundan dolayı kahvaltı hazırlayacak vakiti bile olmuyor ve kimimiz kahvaltı öğününü atlarken kimimiz de sağlıksız atıştırmalıklarla geçiştiriyor. Oysa kahvaltı etmemenin günlük hayatımıza çok fazla olumsuz etkisi oldıuğunu söyleyebiliriz. Öncelikle güne kahvaltısız başlamanın ciddi bir enerji ve motivasyon düşüklüğü yarattığını söyleyebiliriz.... continue reading