Brunchlar için Kahvaltı – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Brunchlar için Kahvaltı

İngilizcede breakfast ve lunch kelimelerinin birleşmesinden türetilen brunch hem kahvaltılıkları hem de öğle yemekleri bir arada yediğimiz uzun bir hafta sonu etkinliği. Sizler için işimizi daha da genişlettik. Brunchlar için kahvaltı hizmetimizle konuklarınızın yüzünü güldürmek için en kaliteli ürünlerden seçilmiş kahvaltılıklarımızla desteğe hazırız. Lezzetli ve zengin kahvaltıyı öğlen atıştırmalıklarınızla birleştirebilmeniz için hazırladığımız hafif ve doyurucu paketlerimizle misafirlerinize en güzel brunchı en kolay şekilde hazırlayabilirsiniz. Siz de brunch hazırlamakta zorlanıyor ve gününüzü bununla geçirmek istemiyorsanız hafta sonu sefanızı sürebilmeniz için hazırladığımız uyumlu kahvaltılıklarımızla evinizde brunch vermek artık çok daha kolay.

Keyif ve hoşbeş eşliğinde geçen brunchlarınızda sağlıklı taze ve lezzetli Mornero paketlerimizle doyumun maksimuma ulaştığı zengin bir ziyafet yapabilirsiniz.

Mornero’nun Brunchlar için Kahvaltı Hizmeti ile

Misafirlerinizin Memnuniyeti Artacak

Günümüzde en çok Pazar günleri tercih edilen brunchlar, sevdiklerinizle haftanın yorgunluğunu keyifli bir şekilde atmak için bire bir.  Tatil günlerinde öğle saatlerine kadar uyuyup ardından uzun bir ziyafet yapmak güzeli bir hafta sonu ritüeli olabilir. Tabi bu keyifi yaparken Pazar gününüzün sabahını misafirlerinize kahvaltı ve öğle yemekleri hazırlayarak geçirmek yerine uyuyarak geçirmeyi tercih etmek istemeniz de en doğal hakkınız. Ayrıca malzemeler için harcamanız gereken zaman ve masraflarınız da sizi bu ritüeli yapmaktan alıkoyabilir. Mornero paketleriyle brunchlarınızın kahvaltılıklarını bize emanet edebilir ve bu dertlerden kurtulabilirsiniz.  Uygun fiyatlı kahvaltı paketlerimizi alarak hem zamanınızdan tasarruf ederek daha çok uyuyabilir hem de en taze ürünlerle hazırladığımız kahvaltılıklarımızla misafirlerinize kolay ve pratik bir sofra kurabilirsiniz.

Mornero’nun birbirinden lezzetli kahvaltı paketlerimizle sizlere sağladığımız doğal ve lezzetli reçeller, taze yeşillikler, 10 çeşit peynir, çeşitli kuru yemişler ve daha fazlasına istediğiniz her sabah ulaşabilmek için size hizmet veriyoruz. Eğer sizde brunch yapmayı çok seviyor ama hem uğraşı hem de masrafından dolayı çekiniyorsanız, bizi tercih edebilir ve ziyafet dolu hafta sonlarınızı arttırabilirsiniz.

REFERANSLAR

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Güne Mutlu Başlayın

Her sabah taze ürünlerle hazırlanmış sağlıklı kahvaltı paketlerini size ulaştırıyoruz

SAĞLIKLI BLOG

Toplu Kahvaltı

Toplu kahvaltı, adından da anlaşılacağı üzere birden fazla insanın bir araya gelip, çeşitli etkinliklerde, fuarlarda, önemli günlerde ya da gezilerde yapmış oldukları bir kahvaltı çeşitidir. Son yıllarda, özellikle de Türkiye’de toplu kahvaltı hizmeti ve talepleri doğru orantıda artmakta olup bunun örneklerini de birçok şirketin etkinliklerinde, brunchlarda ve insanların  düzenledikleri farklı toplu kahvaltı organizasyonlarında görebiliriz. Toplu... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Sandviç

Hepimiz ekmek arası şeyler yemeyi seviyoruz, ekmek arası yiyecekler yemek kültürümüzün önemli bir parçası. Sucuk ekmekler, atom tostlar, patsolar… Sandviç olarak yediğimiz çoğu şey bize fazla kilolar olarak geri dönüyor.  Bu blogumuzda size sandviçi basit ve zararlı bir atıştırmalık yerine sağlıklı bir öğün haline getirebilmeniz için tüyolar vereceğiz. Hindi Fümeli Sandviç: Hindi fümenin en sağlıklı... continue reading

Sağlıklı ve Pratik Kahvaltı

Güne mutlu ve sağlıklı başlamanın yolu iyi yapılmış bir kahvaltıdan geçer. Ancak malesef çoğumuzun iş temposundan dolayı kahvaltı hazırlayacak vakiti bile olmuyor ve kimimiz kahvaltı öğününü atlarken kimimiz de sağlıksız atıştırmalıklarla geçiştiriyor. Oysa kahvaltı etmemenin günlük hayatımıza çok fazla olumsuz etkisi oldıuğunu söyleyebiliriz. Öncelikle güne kahvaltısız başlamanın ciddi bir enerji ve motivasyon düşüklüğü yarattığını söyleyebiliriz.... continue reading