Artan Kahvaltı Fiyatları – Mornero Kahvaltı Aboneliği

Yaşadığımız şehirlerde görüldüğü üzere sayısı gittikçe artmakta olan bir “kahvaltı hizmeti” kültürü var ve hatta Beşiktaş ve Bebek gibi yerlerde “Kahvaltıcılar Sokağı” olarak adlandırılan bazı lokasyonlar bile mevcut.

Artan talep ve arz grafiklerinden sonra insanların özellikle kahvaltı ve kahve kültürünü dışarıda yapmayı da çok benimsediğini görüyoruz lakin son zamanlarda hem duyulan hem de çok düşündüren bir gerçek var, o da dışarıda kahvaltı etmenin artık neredeyse lüks noktasına gelmesi.

Ortalama bir yerde tek kişilik edilen bir “zengin kahvaltının” 30-40 liradan aşağıda yapılması çok güç duruma gelmiş vaziyette, topluca gidilen yerlerde bile bu fiyat açıkçası pek de aşağıya doğru inmiyor. Özellikle yumurta, bal, reçel ve peynirin çok pahalı hale gelmesi bu konuda hem dışarıda hem de evde keyifle kahvaltı yapmayı seven insanlar açısından bıktırıcı hale geldi. Fiyatların kolay kolay düşeceğini bilmiyoruz fakat Mornero’nun bu konuda yenilikçi bir çözümü olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bünyesinde bulunan çeşitli paket,  sandviç ve kumanya hizmetleriyle insanlara zengin ve kaliteli kahvaltı servisi fırsatı sunan Mornero, içinde her gün bir sürpriz yiyecek de sunuyor ve bu başlık altındaki en önemli husus ise kesinlikle ücretinin beklenenden çok daha uygun olması.

Dilediğiniz etkinlik, organizasyon veya işyerlerinize güzel avantajlar ve fiyatlarla kahvaltı servisi sunan Mornero, sağlığınıza da sizin kadar önem veriyor ve gün içinde enerjinizi arttıracak, sizi daha fit ve tok tutacak ürün yelpazesizle bu konuda büyük güven teşkil ediyor.

Güne Mutlu Başlayın

Günümüzde çoğu kişi ya kahvaltı yapmamakta ya da sağlıksız kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı, doğru besinleri tüketmemiz gereken, sağlığımız açısından son derece önemli bir öğündür. Mornero olarak güne mutlu başlamak isteyen herkese taze, sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunuyoruz.

Mornero sağlıklı kahvaltı paketleri ile siz de güne mutlu başlayın. Hazır kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltı hizmeti satın alabilir ve işyerine, ofise, hotele, yurtlara, plazaya istediğiniz saatte pratik kahvaltı aboneliği ile kahvaltı siparişi verebilirsiniz. Mornero ile artık hızlı kahvaltı, kolay kahvaltı, paket kahvaltı, diyet kahvaltı, toplu kahvaltı, hazır kahvaltı ve kurumsal kahvaltıya ulaşmak çok kolay. Kahvaltı aboneliği, kahvaltı hizmeti almak, kahvaltı servisi, kahvaltı siparişi, toplu kahvaltı siparişi, ofise kahvaltı siparişi ile sağlıklı ve leziz kahvaltı paketlerine hemen abone olabilir, toplu alımlar için sipariş verebilirsiniz. En taze ve doğal ürünler ile her sabah size günlük ve taze kahvaltı paketlerini ulaştırıyoruz. Hoteller için kahvaltı, butik oteller için kahvaltı, organizasyon için kahvaltı, öğrenci yurtları için kahvaltı, turlar için kahvaltı, şirket etkinlikleri için kahvaltı, okullar için kahvaltı, şirketler için kahvaltı, kurumlar için kahvaltı, ofisler için kahvaltı, iş yerine kahvaltı paketleri ile kolay ve pratik kahvaltı siparişi vermek şimdi Mornero ile mümkün. Siz de her güne mutlu başlayın! Hazır kahvaltı paketleri siparişi vererek istediğiniz sayıda kişilik kahvaltı seçeneğine hemen ulaşın. Kahvaltı tabağı siparişi vermek, hazır kahvaltı paketleri için bize ulaşmak, kahvaltı siparişi vermek, kahvaltı aboneliği başlatmak, kahvaltı hizmeti almak, pratik ve doyurucu kahvaltı aboneliği için bize ulaşmanız yeterli. Mornero ile pratik, doyurucu, günlük ve taze kahvaltı siparişi vererek güne mutlu başlayın!

Mornero; çalışan insanlar, kahvaltıya vakti olmayanlar, sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için kahvaltılarını istedikleri saatte belirtilen adrese getiriyor. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvaltı aboneliğinizi başlatarak kahvaltınızın gelmesini istediğiniz saati seçmek ve gerisini Mornero’ya bırakmak. Haydi hemen “Mornero” ailesine katılın! Güne mutlu başlayın!

Neler Sunuyoruz

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı

Doğal ve Katkısız Ürünler

Taze ve Günlük Paketler

Hijyenik ve Kurumsal Hizmet

Tam Saatinde Teslimat

Kaliteli Ürünler Uygun Fiyat

Size Özel Çözümler

Müşteri Memnuniyeti

Mornero Prensipleri

Doğal Lezzetler

Taze ve Sağlıklı

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında Teslimat

Herkes İçin Mornero

Süpermarket

Taze, lezzetli, sağlıklı kahvaltı ve sandviçlerimizle müşterilerinizin yüzü gülsün.

Yurt

Öğrencilerinize sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli kahvaltı hizmeti sunun.

Restoran

Müşterilerinize pratik, sağlıklı, lezetli kahvaltılar ve sandviçler sunun.

Otel

Misafirleriniz sağlıklı kahvaltı ile güne mutlu başlasın!

Ofis

Çalışanlarınız ofiste pratik, sağlıklı, lezzetli, doyurucu kahvaltı ile işe enerjik ve mutlu başlasın.

Okul

Öğrencileriniz dengeli ve sağlıklı kahvaltı yaparak daha başarılı olsun.